Kim Bum/김범

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Kim Bum/김범

Mesaj  Kim Chan-Sa Bir Cuma Kas. 19, 2010 11:42 am



* Adı: 김범 / Kim Bum
* Gerçek Adı: 김상범 / Kim Bum Sang
*Mesleği: Aktör, model ve şarkıcı
*Doğum Tarihi: 1989-Temmuz-07
* Boy: 181cm
* Ağırlık: 63kg
*Burcu: Yengeç
* Ajansı: EYAGI Entertainment
* Aile: Genç kız kardeşi, erkek kardeşi ve kuzeni / şarkıcı Jini
Dizileri
* The Woman Who Still Wants To Marry (MBC, 2010)
* High Kick Through The Roof (MBC, 2009) cameo
* Dream (SBS, 2009)
* Boys Before Flowers (KBS2, 2009)
* East of Eden (MBC, 2008)
* Unstoppable High Kick (MBC, 2006)
* Outrageous Women (MBC, 2006)

Filmler

* Emergency (2009)
* Gosa / Death Bell (2008)
* I Like It Hot (2008)
Ödülleri
* 2009 SBS Drama Ödülleri: Yeni Yıldız Ödülü (Dream)
* 2008 Korean Drama Festivali: Netizen Popülerlik Ödülü
* Eğitim: Jungang Üniversitesi (Film ve Tiyatro Bölümü)
ENGLISH

* Name: 김범 / Kim Bum
* Real Name: 김상범 / Kim Sang Bum
* Profession: Actor, model, and singer
* Birthdate: 1989-Jul-07
* Height: 181cm
* Weight: 63kg
* Star sign: Cancer
* Talent agency: EYAGI Entertainment
* Family: Younger sister, brother, and cousin/singer Jini

TV Shows

* The Woman Who Still Wants To Marry (MBC, 2010)
* High Kick Through The Roof (MBC, 2009) cameo
* Dream (SBS, 2009)
* Boys Before Flowers (KBS2, 2009)
* East of Eden (MBC, 2008)
* Unstoppable High Kick (MBC, 2006)
* Outrageous Women (MBC, 2006)

Movies

* Emergency (2009)
* Gosa / Death Bell (2008)
* I Like It Hot (2008)
Recognition
* 2009 SBS Drama Awards: New Star Award (Dream)
* 2008 Korean Drama Festival: Netizen Popularity Award
* Education: Jungang University (Movie and Theater Department)

Kim Chan-Sa

Mesaj Sayısı : 25
Kayıt tarihi : 14/11/10
Yaş : 18

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz